Resultats del Dia d'Internet i novetats a Camp Redó

El Consorci RIBA segueix amb la seva tasca al Camp Redó. Desprès de l’exitosa celebració del Dia d’Internet, ara seguim dinamitzant l’activitat comunitària de la zona amb el suport a la organització a les Festes del Barri i la preparació d’una jornada de neteja a una de les illestes dels Habitatges Socials, emmarcat al projecte “Ara el nostre barri es posa guapo”. Tota la informació la trobareu a la web de la Iniciativa Urbana Camp Redó:

- Primers resultats del Dia d’Internet.

- El barri es posa de festa!

- Ara els nostre barri es posa guapo.

Imatge de la campanya Ara el nostre barri es posa guapo

Imatge de la campanya "Ara el nostre barri es posa guapo"

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>